EN TR
 

   UFO grubuna bağlı olarak kurulan EMPİ DAYANIKLI TÜKETİM MAL. LTD. ŞTİ., Alf markalı ısıtıcıların ve diğer innovasyonlu ve teknolojik ürünlerin zincir mağazalar kanalıyla pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Ayrıca EMPİ, üretimini gerçekleştirdiği soğutma petekleri ile Türkiye’nin ilk yerli soğutma peteği üreticisidir. Soğutma peteği üretiminin tüm süreçlerini kendi tesislerinde gerçekleştiren EMPİ, kalite odaklı üretimi ve müşteri memnuniyeti esasına dayanan yenilikçi vizyonu ile sektörde fark yaratmaktadır.

   Ürünlerimizi  tüketicilerin hizmetine sunarken çevreye, insanlığa ve geleceğe faydalı alanlarda faaliyet göstermeyi ilke edinmiştir.  Amacımız, tüketicilerimizin kalite ve verimliliği en üst düzeyde olan ürünlere, en uygun fiyatla sahip olabilmelerini sağlamaktır.

   Grup firmamız ısıtma soğutma sektöründeki ticari faaliyetlerine yaklaşık otuz yıl önce başlamıştır. 1998 yılından itibaren kendi yenilikçi tasarımımız ve üretimimiz olan infrared ısıtma sistemini tüketicilerimizle buluşturarak Türkiye'de ve Dünya'da bir ilki gerçekleştirmiştir.

   İstanbul merkezli olan grup firmamız 20.000m2 kapalı, 30.000m2 açık alanda faaliyet gösteren iki ayrı üretim şirketi,  yurtiçi ve yurtdışına satış yapan üç pazarlama şirketi, yurt dışında kurulu iki satış şirketi, ekolojik tarım faaliyeti gösteren bir şirketi ile birlikte toplam sekiz şirketten oluşmaktadır.

   EMPİ DAYANIKLI TÜKETİM olarak yenilikçiliği, öncülüğü ve müşteri odaklılığı esas alan firmamız kaliteli,  verimli, uygun fiyatlı ve güvenilir ürünlerle tüketicilermize hizmet vererek yoluna devam edecektir.